5 РОКІВ ГАРАНТІЇ НА АВТОМОБІЛІ MITSUBISHI*. Будь впевнений у своєму автомобілі

buttons.will share

Щодня ми стикаємося з десятком викликів. Зустрічі, сімейні клопоти, значні життєві події, відрядження та подорожі. Перебуваємо в безперервному русі, коли треба скрізь встигнути вчасно. І важливим критерієм є справний автомобіль, який завжди буде на ходу. Будьте впевнені у своєму автомобілі Mitsubishi з офіційною 5-річною гарантією від виробника*. Плануйте життя, а не витрати на відвідування СТО.

Ознайомитись з гарантійною політикою

Офіційна гарантія 5 років або 100 тисяч кілометрів пробігу* на автомобілі Mitsubishi діє на весь модельний ряд. На перші 2 роки обмеження пробігу не застосовується. Гарантія розповсюджується на нові автомобілі, придбані в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні.

Відкрийте світ Mitsubishi Motors

* Означає надання гарантії на нові автомобілі ТМ «Mitsubishi» (крім «Outlander PHEV»), придбані на Території до 31.12.2021 р. вкл., строком на 5 років або 100 000 км пробігу, залежно, що настане раніше, з дати початку гарантії, вказаної в Меморандумі про реєстрацію. На перші 24 місяці обмеження щодо пробігу не застосовується. Деталі на mitsubishi-motors.com.ua.

Інформація про «ЕМ ЕМ СІ Україна»
Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні. Мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» - забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, надавати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок і наявності складу оригінальних запчастин і аксесуарів. Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічує 29 автосалонів в усіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital