КУПУЙ Б.У.АВТО ВПЕВНЕНО! КОМПЛЕКС ДІАГНОСТИК ПЕРЕД ПОКУПКОЮ ВСЬОГО ЗА 1935 ГРН

buttons.will share

Хочете бути впевеним у своєму виборі купуючи б.у. авто? СТО "АВТОГРАД" пропонує вам комплекс діагностичних робіт, щоб надати вам саме той впевнений вибір. Завітайте разом з продавцем на СТО, де можна замовити спеціальний комплекс діагностики та перевірок, створений саме для таких ситуацій. Кожен пункт комплексу підібраний так, щоб ви як покупець отримали максимум інформації про Ваш майбутній автомобіль і впевнено зробили вибір. При цьому продавець також не залишиться без уваги, адже отримає експертну оцінку від фахівців офіційного сервісного центру про реальний стан автомобіля. А ця інформаці, погодтеся, ніколи не буває зайвою! 

КУПУЙ Б.У. АВТО ВПЕВНЕНО!

КОМПЛЕКС ДІАГНОСТИКИ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ Б.У. АВТО 

ВСЬОГО  1935 грн

ДО КОМПЛЕКСУ ВХОДЯТЬ ТАКІ ВИДИ РОБІТ:

  1. ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ (перевірка сайлентблоків, втулок, кермових тяг та наконечників, пильників, кульових опор), огляд амортизаторів та стан пружин).
  2. КОМП'ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА (зчитування кодів помилок діагностичним приладом).
  3. ПЕРЕВІРКА КУЗОВА (огляд лакофабового покриття).
  4. ПЕРЕВІРКА ГАЛЬМІВНОЇ СИСТЕМИ (візуальний огляд гальмівної системи – гальмівні диски, колодки, стан гальмівних шлангів).
  5. КОНТРОЛЬ ДВИГУНА ТА ТРАНСМІСІЇ НА ПІДТІКАННЯ.
  6. ПЕРЕВІРКА РІВНІВ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ РІДИН: моторної оливи, гальмівної рідини, рідини системи охолодження, рідини гідропідсилювача рульового керування, рідини омивача, перевірка рівня масла в трансмісії.
  7. * ДІАГНОСТИКА ЕНДОСКОПОМ (перевірка впускні / випускні клапани, робочої поверхні циліндрів, поршнів).
  8. * ПЕРЕВІРКА КОМПРЕСІЇ В ЦИЛІНДРАХ
Як скористатися Акцією

*Роботи під знаком * сплачуються окремо. Вартість цих робіт залежить від моделі автомобіля Mitsubishi та стартує від 1 122 грн з ПДВ.

**Вартість комплексу діагноститних робіт зазначена станом на 01.11.2023.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital