СУПЕР ЦІНА НА МАСЛЯНЕ ТО ДЛЯ ВАШОГО MITSUBISHI

СУПЕР ЦІНА НА МАСЛЯНЕ ТО ДЛЯ ВАШОГО MITSUBISHI

buttons.will share

Як відомо, своєчасне проведення технічного обслуговування (ТО) автомобіля - запорука збереження всіх його експлуатаційних характеристик на високому рівні. А заміна моторного масла і фільтра - це, мабуть, одна з найважливіших процедур, які необхідно виконувати регулярно для підтримки Вашого Mitsubishi в відмінному стані. У зв'язку з цим, для наших клієнтів у нас є приголомшлива новина:

МАСЛЯНЕ ТО З ВИКОРИСТАННЯМ

ОРИГІНАЛЬНОЇ МОТОРНОЇ ОЛИВИ MITSUBISHI

від 2 002 грн**

Щоб дізнатися супер-ціну масляного ТО саме для Вашого Mitsubishi, зателефонуйте нашому адміністратору СТО.

Що входить в "Масляне ТО ":
   🔹 оригінальна моторна олива Mitsubishi Motors Genuine Oil* 
   🔹 масляний фільтр 
   🔹 роботи (по заміні моторної оливи та фільтра)

Хто може скористатися даною пропозицією:
всі власники пост-гарантійних автомобілів Mitsubishi

Акція діє:
01.06.2024  - 30.06.2024

Як скористатися Акцією

* Mitsubishi Motors Genuine Oil - лінійка оригінальних високоякісних моторних олив і спеціальних рідин, що були розроблені за участю інженерів Mitsubishi Motors Corporation з метою застосування в двигунах і трансмісіях автомобілів марки Mitsubishi. Всі моторні оливи лінійки Mitsubishi Motors Genuine Oil повністю відповідають класам якості API SN і ILSAC GF-5, мають у своїй основі високоякісні компоненти та сучасні пакети присадок, що дозволяють забезпечувати чудові показники роботи двигуна протягом усього терміну експлуатації. Всі вони відносяться до енергозберігаючих малов’язких олив, які мають своїм завданням зниження споживання палива при збереженні незмінно високих експлуатаційних якостей у всьому діапазоні робочих температур. Дана властивість моторних олив лінійки Mitsubishi Motors Genuine Oil досягається завдяки використанню в них сучасних базових компонентів, що мають високий індекс в'язкості, за рахунок чого досягається надзвичайно мала зміна в'язкості олив в широкому діапазоні робочих температур при початковій низькій в'язкості продукту. 
** вартість ТО зазначена станом на 01.06.2024  і може бути змінена в разі зміни вартості запасних частин, матеріалів або вартості 1 нормо-години роботи сервісного центру.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital