СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА НА АКУМУЛЯТОРИ MITSUBISHI

СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА НА АКУМУЛЯТОРИ MITSUBISHI

buttons.will share

Мабуть кожному автоводію знайома ситуація, коли повертаєтшь ключ запалювання, а двигун не заводиться. Причина, як правило, проста - акумулятор вичерпав свій ресурс і потребує заміни. 

Кожен автомобіль Mitsubishi через певний час експлуатації буде потребувати заміни акумуляторної батареї, незалежно від того який акумулятор (АКБ) був встановлений раніше. Адже, акумуляторна батарея вважається витратним матеріалом, який простіше замінити на новий, ніж намагатися відновити.

Якщо так сталося, що АКБ вашого Mitsubishi вимагає заміни зараз, пропозиція від Mitsubishi Motors і Сервісного центру "Автоград" буде вам якраз до речі.

Для власників автомобілів Mitsubishi ми підготували спеціальні ціни* на придбання оригінальних акумуляторних батарей.

СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА

НА ОРИГІНАЛЬНІ АКБ MITSUBISHI

4699 грн.*

 

Оригінальні акумуляторні батареї від Mitsubishi Motors мають гарантію 2 роки без обмеження по пробігу
Залишайтесь зарядженими за будь-яких погодних умов! ❄️
 

Як скористатися Акцією

*Ціни вказані станом на 01.02.2024 р. і діють за умови встановлення АКБ на СТО офіційного дилера. Мається на увазі надання спеціальних цін на акумуляторні батареї Mitsubishi відповідно до переліку товарів, що беруть участь в акції. Деталі про співвідношення розміру вигоди до попередньої ціни реалізації, перелік акційних товарів (АКБ) та інші умови вказаної пропозиції дізнайтесь у диспетчера або менеджера відділу продажу запасних частин дилерського центру "Автоград.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital